1. | A.N. Aripov | — | O‘zbekiston Respublikasi Bosh vaziri, Komissiya raisi |
2. | A.J. Ramatov | — | O‘zbekiston Respublikasi Bosh vazirining birinchi o‘rinbosari, Komissiya raisining o‘rinbosari |
3. | D.Q. Adilov | — | Qurilish vazirining birinchi o‘rinbosari, Komissiya raisining o‘rinbosari, Shtab rahbari |
4. | I.N. Xolmatov | — | Andijon viloyati hokimining o‘rinbosari |
5. | Sh.S. Xidoyatov | — | Uy-joy kommunal xizmat ko‘rsatish vaziri |
6. | A.B. Voitov | — | Investitsiyalar va tashqi savdo vazirining birinchi o‘rinbosari |
7. | A.M. Boboyev | — | Iqtisodiy taraqqiyot va kambag‘allikni qisqartirish vaziri o‘rinbosari |
8. | J.T. Maxsudov | — | Axborot texnologiyalari va kommunikatsiyalarini rivojlantirish vaziri o‘rinbosari |
9. | A.A. Abduvaliyev | — | Avtomobil yo‘llari qo‘mitasi raisi |
10. | S.I. Saifnazarov | — | “O‘zsuvta’minot” AJ raisi |
11. | B.B. Eshmuradov | — | “Hududgazta’minot” AJ raisi |
12. | U.M. Mustafoyev | — | “Hududiy elektr tarmoqlari” AJ raisi |
13. | Sh.A. Vafayev | — | O‘zbekiston Respublikasi Tiklanish va taraqqiyot jamg‘armasi ijrochi direktori |
14. | B.R. Jurayev | — | “O‘zGAShKLITI” DUK bosh muhandisi |
15. | G‘.G. Madjidov | — | “O‘zshaharsozlikLITI” DUK bosh direktori |
16. | Sh.A. Abidov | — | Vazirlar Mahkamasi kotibiyati mudiri, Komissiya kotibi |
1. | D. Adilov | — | Qurilish vazirining birinchi o‘rinbosari, Shtab rahbari |
2. | I. Xolmatov | — | Andijon viloyati hokimining o‘rinbosari, Shtab rahbarining o‘rinbosari |
3. | B. Xamrayev | — | Andijon viloyati hokimining o‘rinbosari |
4. | A. Amanov | — | “Yangi Andijon” shaharchasida obyektlarni qurish va ulardan foydalanish direksiyasi” DUK rahbari |
5. | R. Xojiboyev | — | Andijon viloyati qurilish bosh boshqarmasi boshlig‘i |
6. | F. Berdiqulov | — | Kadastr agentligi Andijon viloyati boshqarmasi boshlig‘i |
7. | Sh. Matmusayev | — | “Andijon suv ta’minoti” MChJ direktori |
8. | O‘. Masharipov | — | Andijon viloyati transport boshqarmasi boshlig‘i |
9. | Sh. Axmedov | — | “O‘zbektelekom” AK Andijon filiali boshlig‘i |
10. | D. Saloxitdinov | — | “Hududgazta’minot” AJning Andijon viloyati filiali boshlig‘i |
11. | T. Qarayev | — | Andijon viloyati avtomobil yo‘llari hududiy bosh boshqarmasi boshlig‘i |
12. | A. Jo‘rayev | — | “Andijon hududiy elektr tarmoqlari korxonasi” AJ direktori |
13. | A. Akbarov | — | Andijon viloyati ekologiya va atrof-muhitni muhofaza qilish boshqarmasi boshlig‘i |
14. | T. Karimov | — | Andijon viloyati qurilish sohasida hududiy nazorat inspeksiyasi boshlig‘i |
15. | Sh. Shamshitdirov | — | Andijon viloyati hokimligi huzuridagi “Yagona buyurtmachi xizmati” IK rahbari |
16. | X. Xamidov | — | Andijon viloyati Norin-Qoradaryo irrigatsiya tizimlari havza boshqarmasi boshlig‘i |
Direktor | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Bosh muhandis — Direktor o‘rinbosari | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Bosh rejani realizatsiya qilish bo‘limi 1 — 3 | Bosh yuriskonsult 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Birlamchi ruxsat beruvchi, loyiha hujjatlari va tanlov hujjatlarini tayyorlash bo‘limi 2 — 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Xalqaro aloqalar va investitsiyalarni jalb qilish bo‘limi 2 | Buxgalteriya 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Loyihalarni boshqarish va qurilishni texnik kuzatish, shuningdek, texnik nazorat bo‘yicha mutaxassislar bo‘limi* 2 — 10 | Kadrlar bo‘yicha inspektor 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Marketing, moliyalashtirish va xo‘jalik-shartnoma munosabatlari bo‘limi 3 — 5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Umumiy bo‘lim 1-2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||