Tizimning ushbu imkoniyatidan foydalanish uchun Siz avtorizatsiya qilinishingiz kerak!
Ro‘yxatdan o‘tishni xohlaysizmi? Yoki tizimga o‘z loginingiz bilan kirasizmi?

Avtorizatsiya qilish Ro‘yxatdan o‘tish

“O‘zbekiston SSJda xizmat ko‘rsatgan sanoat xodimi” faxriy unvoni

Aleksandr Leonidovich Afanasyev “Sredazremenergo” ishlab chiqarish birlashmasining bosh muhandisi, Toshkent shahri
Abdurahmon Islomovich Ahmadqulov Bag‘dod rayon elektr tarmoqlarining boshlig‘i, Farg‘ona viloyati
Bozorboy Boltaboyev Qoraqalpog‘iston elektr tarmoqlari elektr montyori
Azamat Boltayev Shahrisabz elektr tarmoqlari direktori, Qashqadaryoviloyati
Mariya Fedorovna Danilchenko Kabelli elektr tarmoqlari elektr montyori, Toshkent shahri
Natalya Mixaylovna Manastiretskaya Angren GRESi mashinisti, Toshkent viloyati
Panji Amirqulovich Raxmonqulov Surxondaryo elektr tarmoqlari direktori
Karim Dostonovich Solihov “Energosetproyekt” ilmgohi O‘rta Osiyo bo‘limi direktorining o‘rinbosari
Yo‘ldosh Sultonov Xorazm elektr tarmoqlarining elektr montyori
Qubey Toshmatov Yuqori Chirchiq elektr tarmoqlarining elektr montyori, Toshkent viloyati
Fridon Zuhurovich Husanxo‘jayev “Gidroproyekt” ilmgohi O‘rta Osiyo bo‘limining bo‘lim boshlig‘i, Toshkent shahri
Ro‘zimurod Eshboyev Paxtachi rayon elektr tarmoqlarining elektr montyori, Samarqand viloyati
Valeriy Omonovich Edgorov Toshkent GRESining direktori

“O‘zbekiston SSJda xizmat ko‘rsatgan binokor” faxriy unvoni

Rixsiali G‘oyibnazarov “O‘zbekgidroenergostroy” tresti “Tashgresstroy” qurilish boshqarmasining mashinisti
Vladimir Stenanovich Lenskiy “Selenergoproyekt” loyiha-qidiruv va ilmiy-tadqiqot ilmgohi O‘rta Osiyo bo‘limining direktori, Toshkent shahri
Arzi Rahimov “Uzselelektrostroy” 2-tresti 9-mexanizatsiyalashgan kolonnasining Kitob uchastkasi katta �rorabi

Quyidagilar O‘zbekiston SSJ Faxriy yorlig‘i bilan mukofotlansin:

Ismoil Abdumajidovich Abdullayev “Uzenergosvyaz” korxonasi laboratoriyasining boshlig‘i
Nikolay Vasilyevich Akimkin Toshkent GRESining slesari
Temir Amirsaidovich Ahmedov “O‘zbekenergo” ishlab chiqarish birlashmasi bosh direktorining o‘rinbosari
Evgeniy Vasilyevich Berdnikov Kichik stansiyalar Yangiyer guruhining boshligi, Sirdaryo viloyati
Svetlana Arkadyevna Dvoyeglazova Navoiy GRESi energoblokining mashinisti
Nasima Ahatovna Denmuhametova Samarqand elektr tarmoqlari apparatchisi
Arnold Andreyevich Ditrix “Uzbekgidroenergostroy” tresti boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari, Toshkent shahri
Nusratulla Ne’matovich Jo‘rayev Orjonikidze GESlari kaskadining elektr slesari, Toshkent viloyati
Yuriy Viktorovich Dmitriyev “Gidroproyekt” ilmgohi O‘rta Osiyo bo‘limining loyiha bosh muhandisi, Toshkent shahri
To‘ra Yermekov “Uzbekgidroenergostroy” uysozlik tresti mexanizatsiyalashgan kolonnasining qolipchisi, Toshkent viloyati
Leonid Aleksandrovich Igumenov Toshkent GESlari kaskadining muhandisi, Toshkent shahri
Shamil Qantimirov “Elektrosredazmontaj” tresti 4-montaj boshqarmasining prorabi, Toshkent shahri
To‘lqin Hakimovich Karimov Farg‘ona issiqlik energiyasi markazining mashinisti
Normurod Obloyevich Qayumov “Uzenergospetsremont” korxonasi Navoiy bo‘limining slesari
Sayfullo Qilichev 93-maxsus trestning Denov “Promenergomontaj” boshqarmasining boshlig‘i
Qo‘ziboy Qurbonboyev Beruniy nohiyasi elektr tarmoqlarining boshlig‘i, Qoraqalpog‘iston MSSJ
Zayniddin Fatxuddinovich Maqsudov “Uzenergonaladka” korxonasi sexining boshlig‘i, Toshkent shahri
Abduhoshim Duvlonovich Mamirov 2-“Uzselelektrostroy” tresti mexanizatsiyalashgan kolonnasining boshlig‘i, Jizzax shahri
Lidiya Nikolayevna Maslakova “Gidroproyekt” ilmgohi O‘rta Osiyo bo‘limining loyiha bosh muhandisi o‘rinbosari, Toshkent shahri
Fahriddin Mirsaidovich Mirjalolov Yangi Angren GRESi qurilishining betonchisi
Abduboqi Mirzaboyev1-“Uzselelektrostroy” tresti mexanizatsiyalashgan kolonnasining elektr montyori, Namangan viloyati
Mirzakarim O‘tamboyevich Mirzarahimov Yangi Angren GRESining smena boshlig‘i, Toshkent viloyati
Ahmad Mustafoyev Navoiy elektr tarmoqlari xizmatining boshlig‘i
Nurmamat Navro‘zmatov Oltiariq rayon elektr tarmoqlarining elektr montyori, Farg‘ona viloyati
To‘lqin Madaminovich Nazarbekov O‘zbekiston SSJ Energetika va elektrlashtirish vazirligi ixtisoslashgan remont-ishlab chiqarish korxonasining haydovchisi, Toshkent shahri
Xudoynazar Nurov “Qarshi” kichik stansiyasining elektr slesari, Qashqadaryo viloyati
Galina Ivanovna Poluboyarova Sirdaryo GRESining katta muhandisi
Xolali Boymatovich Roziqov Sirdaryo GRESining elektr slesari
Haydarbek Qo‘chkorbekovich Sultonbekov Quyi Bo‘zsuv GESining motoristi, Toshkent viloyati
Tiliboy Xudoyberdiyevich Sultonov Angren GRESining smena boshlig‘i, Toshkent viloyati
Mastura Usmonovna Halimova O‘zbekiston SSJ Energetika va elektrlashtirish vazirligi energiya nazoratining slesari, Toshkent shahri
Qo‘chqor Hojiboyev Farg‘ona issiqlik tarmoqlari korxonasining mashinisti
O‘rol Toirovich Husanov qurilayotgan Talimarjon GRESi direksiyasining haydovchisi, Qashqadaryo viloyati
Ibrohim Mirzaahmedovich Shermatov “Uzbekgidroenergostroy” trestining slesari, Toshkent shahri

Hujjatda xato topganingizda, uni belgilab Ctrl+Enter ni bosing.

© O‘zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi “Adolat” нuquqiy axborot markazi”