Тизимнинг ушбу имкониятидан фойдаланиш учун Сиз авторизация қилинишингиз керак!
Рўйхатдан ўтишни хоҳлайсизми? Ёки тизимга ўз логинингиз билан кирасизми?

Авторизация қилиш Рўйхатдан ўтиш

“O‘zbekiston Respublikasida xizmat ko‘rsatgan yurist”

Maqsudov Alijan Abdullayevich

Farg‘ona viloyati Ichki ishlar boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari — tergov boshqarmasi boshlig‘i

Nazarov Qozoqboy

Jizzax viloyat prokuraturasi prokuratura idoralarida tergovni nazorat qilish bo‘limi prokurori

“O‘zbekiston Respublikasida xizmat ko‘rsatgan sog‘liqni saqlash xodimi”

Ismailova Shaxnoza Maxmudovna

O‘zbekiston Respublikasi Milliy xavfsizlik xizmati xodimi

“O‘zbekiston Respublikasida xizmat ko‘rsatgan yoshlar murabbiysi”

Rixsiyeva Muborak Xikmatovna

O‘zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo‘mitasi Toshkent soliq kolleji boshlig‘ining o‘quv ishlari bo‘yicha o‘rinbosari

Shigayev Nail Xanafiyevich

O‘zbekiston Respublikasi Milliy xavfsizlik xizmati xodimi

“O‘zbekiston Respublikasida xizmat ko‘rsatgan iqtisodchi”

Gadoyev Erkin Fayziyevich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo‘mitasi raisining o‘rinbosari

“O‘zbekiston Respublikasida xizmat ko‘rsatgan aloqa xodimi”

Zaxarov Aleksey Nikolayevich

O‘zbekiston Respublikasi Milliy xavfsizlik xizmati xodimi

Mamlakatimizning iqtisodiyotini yuksaltirish, uning mudofaa qudratini oshirish, milliy xavfsizligini ta’minlash va xalqlar o‘rtasida do‘stlikni mustahkamlashga qo‘shgan salmoqli hissasi, vatanimiz mustaqilligini himoya qilishda ko‘rsatgan fidoiyligi va mardligi, Qurolli Kuchlarning jangovar tayyorgarligini oshirish hamda huquq-tartibotni ta’minlashdagi katta xizmatlari uchun quyidagilar mukofotlansin:

“Mehnat shuhrati” ordeni bilan

Nuritdinov Nizomitdin Ikromovich

O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy xizmatchisi

Shoraxmetov Shoakbar Shorustamovich

O‘zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi Toshkent Davlat yuridik instituti “Fuqarolik jarayoni” kafedrasi mudiri

I-darajali “Shon-sharaf” ordeni bilan

Kasimov Tulkun Yuldashevich

O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirining birinchi o‘rinbosari — O‘zbekiston Respublikasi Qurolli Kuchlari Birlashgan shtabining boshlig‘i

Matlyubov Baxodir Axmedovich

O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirining birinchi o‘rinbosari — Jinoyat qidiruv va terrorizmga qarshi kurash Bosh boshqarmasi boshlig‘i

Sadriddinov Zatirlya Nigmatovich

O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy xizmatchisi

Subanov Baxtiyor Djumabayevich

Namangan viloyati Ichki ishlar boshqarmasi boshlig‘i

Toshmatov Valijon

Toshkent shahar Ichki ishlar Bosh boshqarmasi boshlig‘ining 1-o‘rinbosari, Jinoyat qidiruv va terrorizmga qarshi kurash boshqarmasi boshlig‘i

II-darajali “Shon-sharaf” ordeni bilan

Atabullayev Jaloliddin Jaynakovich

O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy xizmatchisi

Axmedov Alisher Sharipovich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat chegaralarini himoya qiluvchi qo‘mitasi harbiy xizmatchisi

Jumayev Sunnat Otamurodovich

Buxoro viloyati Ichki ishlar boshqarmasi yo‘l harakati xavfsizligi boshqarmasi yo‘l-patrul xizmati otryadi katta inspektori

Jo‘rayev Eshdavlat Tursunovich

O‘zbekiston Respublikasi Bosh prokurorining o‘rinbosari — tergov bosh boshqarmasining boshlig‘i

Zulpikarov Muxamadjon Toxtashevich

Surxondaryo viloyati Favqulodda vaziyatlar boshqarmasi rahbar tarkibni tayyorlash markazi boshlig‘ining o‘rinbosari

Narzullayev Jaxongir Ashurovich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat chegaralarini himoya qiluvchi qo‘mitasi harbiy xizmatchisi

Niyazmetov Masharib

O‘zbekiston Respublikasi Milliy xavfsizlik xizmati xodimi

Normatov Ibroxim Uskanovich

O‘zbekiston Respublikasi Milliy xavfsizlik xizmati xodimi

Safarov Muzaffar Tilakovich

O‘zbekiston Respublikasn Ichki ishlar vazirligi Ichki qo‘shinlar Bosh boshqarmasi maxsus vazifalarni bajaruvchi otryad komandiri

Soatov Baxtiyor Xoliyorovich

O‘zbekiston Respublikasi Milliy xavfsizlik xizmati xodimi

Temirov Saypulla Ergashevich

Toshkent viloyati Bo‘stonliq tumani ichki ishlar bo‘limi boshlig‘i

Tumenbayev Asilbek Shulenbayevich

O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy xizmatchisi

Chinaliyev Zakirali Niyazkulovich

O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi maxsus vazifalarni bajarish otryadi komandirining o‘rinbosari

“Do‘stlik” ordeni bilan

Gurevich Mixail Yakovlevich

O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi jazoni ijro etish Bosh boshqarmasi shtabining boshlig‘i

Jamolov Baxtiyor Uroqovich

O‘zbekiston Respublikasi Oliy sudi raisining o‘rinbosari

Zavyalova Tatyana Petrovna

Fuqarolik ishlari bo‘yicha Toshkent shahar Yakkasaroy tumanlararo sudining raisi

Kamalov Berdiboy

Toshkent viloyati Bekobod tumani Davlat soliq inspeksiyasi jismoniy shaxslarni soliqqa tortish bo‘limining davlat soliq inspektori

Maxkamov Nasim Osimbayevich

O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy xizmatchisi

Po‘latov Yuriy Sayfiyevich

O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Akademiyasi boshlig‘ining o‘rinbosari

Sinitsin Aleksandr Aleksandrovich

O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Qorovul qo‘shinlari Bosh boshqarmasi harbiy qism komandiri

Respublikada milliy xavfsizlik va huquq-tartibotni ta’milash, jamoat tartibini muhofaza qilish hamda xizmat burchini bajarish chog‘ida ko‘rsatgan jasurligi va mardligi uchun quyidagilar mukofotlansin:

“Jasorat” medali bilan

Abdukaxorov Abduraim Maxamadaliyevich

Andijon viloyati Ichki ishlar boshqarmasi patrul-post xizmati bataloni navbatchilik qismi navbatchi-yordamchisi

Abdullayev Zafar Abdufattaxovich

O‘zbekiston Respublikasi Milliy xavfsizlik xizmati xodimi

Abdullayev Raximjon Nazirjon o‘g‘li

O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasi “Toshkent-AERO” ixtisoslashtirilgan bojxona kompleksi 1-sonli “Aeroportdagi xalqaro havo yo‘llari” bojxona posti inspektori

Azimov Shuxrat Maratovich

O‘zbekiston Respublikasi Milliy xavfsizlik xizmati xodimi

Aksyonov Aleksandr Arkadiyevich

O‘zbekiston Respublikasi Favqulodda vaziyatlar vazirligi “Najotkor” Respublika qidiruv-qutqaruv markazining avariya-qutqaruv otryadi guruhi komandiri

Ametov Nurlanmurat Nurmuxamedovich

Qoraqalpog‘iston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi jinoyat qidiruv va terrorizmga qarshi kurash boshqarmasi bo‘lim boshlig‘ining o‘rinbosari

Aslanov Ilxom Alimovich

Samarqand shahar Ichki ishlar boshqarmasi jinoyat-qidiruv va uyushgan jinoyatchilikka qarshi kurash bo‘limi bo‘linma boshlig‘i

Aslonov Sadriddin Atoyevich

Buxoro viloyati Ichki ishlar boshqarmasi patrul-post xizmati batalony otryad komandiri

Atayev Alijon Sharapovich

Sirdaryo viloyati Sirdaryo tumani Ichki ishlar bo‘limining profilaktika bo‘yicha inspektori

Axmedov Gulyam Isroilovich

O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi maxsus vazifalarni bajarish otryadining guruh komandiri

Axmedov Komiljon Ruzibayevich

O‘zbekiston Respublikasi Milliy xavfsizlik xizmati xodimi

Ashurov Burxanutdin Saloxutdinovich

O‘zbekiston Respublikasi Milliy xavfsizlik xizmati xodimi

Baymurzayev Furkat Asatovich

Toshkent viloyati Ichki ishlar boshqarmasi patrul-post xizmati bataloni komandiri

Bekiyev Sadullo Begimovich

Navoiy viloyati Zarafshon shahar Ichki ishlar bo‘limi patrul-post xizmati otryadi militsioneri

Bustonqulov Aqljon Alisher o‘g‘li

O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasi Andijon viloyati bojxona boshqarmasi “Do‘stlik” bojxona nazoratidan o‘tkazish kompleksi boshlig‘i

Gulyamov Maxmudjon Baxromovich

Transport Ichki ishlar Boshqarmasi Jinoyat qidiruv va Terrorizmga qarshi kurash boshqarmasi bo‘limi boshlig‘i

Durdiyev Jumanazar Atabayevich

O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy xizmatchisi

Yodgorov Shuxratullo Xurramovich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat chegaralarini himoya qiluvchi qo‘mitasi harbiy xizmatchisi

Jurayev Abdurazzoq Xujamurodovich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasi Surxondaryo viloyati bojxona boshqarmasi 9-sonli “Daryo porti” tashqi iqtisodiy faoliyat bojxona posti kichik inspektor-kinologi

Jurayev Mashrab Xurramovich (marxum)

O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy xizmatchisi

Zarbiyev Rafik Ibragimovich

O‘zbekiston Respublikasi Milliy xavfsizlik xizmati xodimi

Ilyasov Isom Pulatovich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat chegaralarini himoya qiluvchi qo‘mitasi harbiy xizmatchisi

Ismailov Sherzod Anatolyevich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat chegaralarini himoya qiluvchi qo‘mitasi harbiy xizmatchisi

Ismonjonov Islomjon Maxmudjonovich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat chegaralarini himoya qiluvchi qo‘mitasi harbiy xizmatchisi

Mamadov Ulug‘bek Musulmonovich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasi Farg‘ona viloyati bojxona boshqarmasi 8-sonli “Andarxon” bojxona posti bosh inspektor-smena boshlig‘i

Morozov Pavel Viktorovich

O‘zbekiston Respublikasi Milliy xavfsizlik xizmati xodimi

Mustafakulov Shuxrat Tashpulatovich

Surxondaryo viloyati Termiz tumani Ichki ishlar bo‘limi jinoyat qidiruv va uyushgan jinoyatchilikka qarshi kurash bo‘linmasi tezkor vakili

Muxamedjanov Farxod Xamidullayevich

Toshkent shahar Ichki ishlar Bosh boshqarmasining boshqarma boshlig‘i

Naurizbayev Baxtiyar Sarsenbayevich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasi Qoraqalpog‘iston Respublikasi bojxona boshqarmasi 4-sonli “Daut-ota” bojxona posti inspektori

Nematullayev Karimjon Tadjiboyevich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasi Toshkent viloyati bojxona boshqarmasining 21-sonli “Olmaliq” tashqi iqtisodiy faoliyat bojxona posti boshlig‘i

Nosirov Shuxrat Abdurasulovich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat chegaralarini himoya qiluvchi qo‘mitasi harbiy xizmatchisi

Nuriddinov Lutfiddin Miridinovich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasi Toshkent viloyati bojxona boshqarmasi “G‘ishtko‘prik” bojxona nazoratini o‘tkazish kompleksi kichik inspektor-kinologi

Pozdnyayev Maksim Valeryevich

O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy xizmatchisi

Rayimjonov Sherzod Abobaxriyevich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat chegaralarini himoya qiluvchi qo‘mitasi harbiy xizmatchisi

Rafikov Marat Damirovich

O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy xizmatchisi

Rixsiyev Shuxrat Abdugafurovich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat chegaralarini himoya qiluvchi qo‘mitasi harbiy xizmatchisi

Sodikov Maxmud Yusupovich

Farg‘ona viloyati Ichki ishlar Boshqarmasi jinoyat qidiruv va terrorizmga qarshi kurashish boshqarmasining bo‘lim boshlig‘i

Suxanov Aleksandr Nikolayevich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat chegaralarini himoya qiluvchi qo‘mitasi harbiy xizmatchisi

Turdibayev Abdushukur Turgunbayevich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat chegaralarini himoya qiluvchi qo‘mitasi harbiy xizmatchisi

Turulov Anatoliy Anatolyevich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat chegaralarini himoya qiluvchi qo‘mitasi harbiy xizmatchisi

Usmanov Shaxobiddin Ruzimurodovich

O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy xizmatchisi

Usmonov Shokirjon Gulomovich

Namangan viloyati Ichki ishlar Boshqarmasi patrul-post xizmati bataloni guruh komandiri

Faxriddinov Alovuddin Faxriddinovich

Toshkent shahar Ichki ishlar Bosh boshqarmasi Tergov boshqarmasi tergovchisi

Xayitaliyev Kamoliddin Raxmonovich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat chegaralarini himoya qiluvchi qo‘mitasi harbiy xizmatchisi

Xalimov Ne’mat Maxmudovich

O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Qorovul qo‘shinlari harbiy qism katta nazoratchisi

Xasanov Maxkamdjan Yaxshibayevich

Toshkent shahar Ichki ishlar Bosh boshqarmasi Tergov boshqarmasi bo‘lim boshlig‘i

Xonnazarov Baxodir Abduvaitovich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasi Surxondaryo viloyati bojxona boshqarmasining 2-sonli “Sariosiyo” temir yo‘l bekatidagi tashqi iqtisodiy faoliyat bojxona posti inspektori

Xusanov Inomjon Xujaxanovich

O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Ichki qo‘shinlar Bosh boshqarmasi harbiy qism muhandislik va sapyorlar guruhining komandiri

Xo‘jayev Tavakkal Botirovich

O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy xizmatchisi

Sharapov Mansur Xabibovich

Buxoro viloyati Buxoro tumani Ichki ishlar bo‘limining profilaktika bo‘yicha inspektori

Ergashev Alisher Baxtiyorovich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat chegaralarini himoya qiluvchi qo‘mitasi harbiy xizmatchisi

Eshtemirov Muxiddin Xusanovich (marhum)

O‘zbekiston Respublikasi Mudofaa vazirligi harbiy xizmatchisi

Yulbarisov Abdukarim

Toshkent shahar ichki ishlar Bosh boshqarmasi Mirzo-Ulug‘bek tumani ichki ishlar bo‘limi boshlig‘i

Yuldashev Alimjon Raximovich

O‘zbekiston Respublikasi Milliy xavfsizlik xizmati xodimi

Yuldashev Umarjon Turaboyevich

O‘zbekiston Respublikasi Milliy xavfsizlik xizmati xodimi

Yuldoshev Normamat Xusanovich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasi Qashqadaryo viloyati bojxona boshqarmasi Kontrabanda, bojxona qoidalari buzilishiga, qarshi kurash bo‘limi katta tezkor vakili

Yulchiyev Lutfullo Korabolayevich

Andijon viloyati Ichki ishlar Bosh boshqarmasi patrul-post xizmati bataloni militsioneri

Yakubov Taxir Shakirjanovich

Toshkent shahar Ichki ishlar Bosh boshqarmasi Jinoyat qidiruv va Terrorizmga qarshi kurash boshqarmasining katta tezkor vakili

Qalandarov Odambay Matyakubovich

O‘zbekiston Respublikasi Milliy xavfsizlik xizmati xodimi

Qodirov Ixtiyor Ziyadullayevich

O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligi Ichki qo‘shinlar Bosh boshqarmasi harbiy qism komandirining o‘rinbosari

Qurbonov Qodirjon Mamatbulayevich

O‘zbekiston Respublikasi Farg‘ona viloyati bojxona boshqarmasining 12-sonli “Vodil” harakatdagi bojxona posti kichik inspektor-kinologi

Respublikamizda tinchlik va osoyishtalikni saqlash, huquq-tartibotni mustahakmlashga qo‘shgan salmoqli hissasi hamda Vatanimizning iqtisodiy manfaatlarini himoya qilish va mudofaa qudratini yuksaltirishdagi xizmatlari uchun quyidagilar mukofotlansin:

“Shuhrat” medali bilan

Abdukarimova Gulnora Xafizovna

Samarqand viloyati xo‘jalik sudining sudyasi

Abdukerimova Lenura Rustemovna

Jizzax viloyati prokurorining sudlarda fuqarolik ishlari ko‘rilishida prokuror vakolatini ta’minlash bo‘yicha katta yordamchisi

Abduraxmanova Svetlana Anatolyevna

O‘zbekiston Respublikasi Adliya vazirligining Qonunchilik boshqarmasining bosh maslahatchisi

Arslankulov Furqat Rashidovich

O‘zbekiston Respublikasi Favqulodda vaziyatlar vazirligi “Xaloskor” maxsus harbiylashtirilgan qidiruv-qutqaruv qismining avariya-qutqaruv otryadi guruhi komandiri

Batalova Natalya Nikolayevna

O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasi Bojxona kolleji bojxona ishi kafedrasi Kasb-odob estetikasi va �ojxona nazorati psixologiyasi sikli katta o‘qituvchisi

Gulmurodov Orziqul

O‘zbekiston Respublikasi Davlat bojxona qo‘mitasi Samarqand viloyati bojxona boshqarmasi 4-sonli tashqi iqtisodiy faoliyati va aksiz solig‘iga oid mollarni rasmiylashtirish bojxona posti boshlig‘i

Djasimov Islam Kazimovich

O‘zbekiston Respublikasi prokuraturasi sudlarda fuqarolik ishlari ko‘rilishida prokuror vakolatini ta’minlash bo‘limi boshlig‘i

Duysenova Zemzegul Anarkulovna

Toshkent viloyati Bo‘stonliq tuman davlat notarial idorasining katta notariusi

Jalolov Tursunboy Jamoldinovich

O‘zbekiston mudofaasiga qo‘maklashuvchi “Vatanparvar” tashkiloti Andijon birlashgan texnika maktabi boshlig‘i

Kamalov Baxadir Nasretdinovich

Qoraqalpog‘iston Respublikasi Davlat soliq boshqarmasining jismoniy shaxslarni nazorat qilish va soliqqa tortish bo‘limi boshlig‘i

Kim Antonina Nikolayevna

Toshkent shahar Davlat soliq boshqarmasi xo‘jalik yurituvchi subyektlarni hujjatlar bo‘yicha va nazorat tartibida tekshirishlarni tashkil etish bo‘limi davlat soliq bosh inspektori

Kiselyova Nataliya Fyodorovna

Buxoro viloyati F. Xo‘jayev tumani Davlat soliq inspeksiyasi hisobga olish, tahlil qilish va soliq statistikasi bo‘limining sho’ba mudiri

Larionova Natalya Evgenyevna

O‘zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi sudlar faoliyatini tashkiliy, moddiy-texnika jihatidan va moliyaviy ta’minlash Departamentining yetakchi mutaxassisi

Latshov Arzet Ilyasovich

O‘zbekiston Respublikasi Davlat soliq qo‘mitasi yuridik shaxslar tomonidan soliq to‘g‘risidagi qonunlar bajarilishini nazorat qilish Bosh boshqarmasi mulk va resurs soliqlari boshqarmasi boshlig‘ining o‘rinbosari

Masharipova Gulbaxor Raxmanovna

Xorazm viloyat prokurorining sudlarda xo‘jalik ishlari ko‘rilishida prokuror vakolatini ta’minlash bo‘yicha katta yordamchisi

Nazarova Svetlana Romanovna

Navoiy viloyati 9306-sonli maxsuslashtirilgan harbiy qism prokurorining katta yordamchisi

Po‘latov Ilxom

Jinoyat ishlari bo‘yicha Toshkent shahar Yunusobod tuman sudining ijrochisi

Sayidov Toshpo‘lat Davronbvich

Buxoro viloyati advokatlar hay’ati raisi

Safronova Nadejda Semyonovna

Fuqarolik ishlari bo‘yicha Toshkent shahar Mirobod tumanlararo sudining sud majlisi kotibi

Sodiqov Xurshid Maxmasidikovich

O‘zbekiston Respublikasi Adliya vazirligining Qonunchilik Bosh boshqarmasi boshlig‘i

Sulaymanova Dilyara Ibragimovna

Toshkent shahar Sirg‘ali tumani Davlat soliq inspeksiyasi huquqiy shaxslardan hisobot qabul qilish sho’basi boshlig‘i

Tillayev Mamadali

Sirdaryo viloyati Sirdaryo tumani Davlat soliq inspeksiyasi yakka tartibdagi tadbirkorlarga soliq solish va uchastka inspektorlari sho’basi davlat soliq katta inspektori

Turg‘unboyev Obidjon Turg‘unboyevich

Jinoyat ishlari bo‘yicha Farg‘ona viloyat sudining raisi

Xodjamurotov Sultonmurat Atamaxsimovich

Jinoyat ishlari bo‘yicha Xorazm viloyat sudining raisi

Em Zinaida Vladimirovna

Andijon viloyat xo‘jalik sudining sudyasi

Eshonqulov Maxmut

Jinoyat ishlari bo‘yicha Samarqand viloyat sudining sudyasi

Qudratov Bahrom Hamrayevich

Qashqadaryo viloyati Nishon tumani prokuraturasining tergovchisi


Hujjatda xato topganingizda, uni belgilab Ctrl+Enter ni bosing.

© O‘zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi “Adolat” нuquqiy axborot markazi”